Sytuacja finansowa oraz perspektywy rozwoju OT Logistics – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
23 sie 2022, 06:30

Sytuacja finansowa oraz perspektywy rozwoju OT Logistics – czat z zarządem spółki

Grupa Kapitałowa OT Logistics to polska firma logistyczna specjalizująca się w przeładunkach portowych oraz usługach spedycyjnych. Swoją działalność koncentruje przed wszystkim na usługach dla klientów z obszaru Europy Środkowej i Południowej w zakresie obsługi ładunków w portach morskich oraz szeroko rozumianej spedycji towarów, transportowanych głównie drogą morską, ale także lądową.

Podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej jest spółka OT Logistics Spółka Akcyjna, której podstawowym przedmiotem działalności jest działalność spedycyjna. Dodatkowo OTL świadczy usługi wspierające transport wodny morski i śródlądowy, samochodowy oraz kolejowy, usługi spedycyjne oraz agencyjne, przeładunki w portach, usługi bocznicowe i kolejowe, prace hydrotechniczne oraz magazynowanie i przechowywanie towarów. Akcje OT Logistics od 2013 roku są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Według szacunkowych wyników za I półrocze 2022 roku, Grupa OTL wypracowała przychody netto na poziomie 148 mln zł, natomiast zysk netto wyniósł około 34 mln zł.

O sytuacji finansowej oraz planach rozwoju na 2022 rok będzie można porozmawiać z zarządem OT Logistics. Czat inwestorski odbędzie się we wtorek, 23 sierpnia 2022 r. o godz. 12:00. W spotkaniu wezmą udział:

  • Kamil Jedynak, prezes OT Logistics,
  • Daniel Górecki, członek zarządu OT Logistics.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 23 sierpnia 2022 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.