Publiczna oferta akcji CHC-Cannabis HealthCare – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
06 gru 2022, 07:15

Publiczna oferta akcji CHC-Cannabis HealthCare – czat z zarządem spółki

CHC-Cannabis HealthCare to spółka powołana w celu realizacji projektu wprowadzenia medycznej marihuany na polski rynek. Tworzą ją menedżerowie z rynku aptecznego i farmaceutycznego z doświadczeniem w rejestracji i wprowadzaniu produktów leczniczych.

Spółka zależna emitenta, Interfarmed Canabis podpisała w 2019 roku umowę o współpracy i dystrybucji z PharmaCann Polska sp. z o.o., spółką zależną międzynarodowego holdingu PhCann International B.V. Holding. Zgodnie z umową, Interfarmed Canabis uzyskał wyłączność na sprzedaż medycznej marihuany tego producenta w Polsce i jednocześnie zobowiązał się pomóc mu od strony logistycznej i administracyjnej w rejestracji produktów oraz popularyzacji terapii.

Spółka obecnie prowadzi publiczną ofertę akcji w ramach której zamierza pozyskać do 2,2 mln zł. Finansowanie zostanie przeznaczone na rozwinięcie zespołu sprzedażowego i działania marketingowe, a także kolejne dostawy. Zapisy na oferowane papiery potrwają do 16 grudnia. CHC-Cannabis HealthCare planuje zadebiutować na rynku NewConnect w 2024 roku.

We wtorek, 6 grudnia 2022 r. o godz. 10:00 zapraszamy na czat z prezesem CHC-Cannabis HealthCare, Łukaszem Maciejewskim oraz wiceprezesem zarządu, Rafałem Prejsnarem. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły publicznej oferty akcji oraz plany rozwoju. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 6 grudnia 2022 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.