Wyniki finansowe PCC Exol za I półrocze 2023 roku - czat z wiceprezesem zarządu
Obrazek użytkownika Czaty
31 sie 2023, 10:50

Wyniki finansowe PCC Exol za I półrocze 2023 roku - czat z wiceprezesem zarządu

PCC Exol to spółka prowadząca działalność na rynku środków powierzchniowo-czynnych. Siedziba firmy znajduje się w Brzegu Dolnym, a produkcja umiejscowiona jest w Brzegu Dolnym oraz w Płocku. Od 2012 roku PCC Exol jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W I półroczu br. Grupa Kapitałowa PCC Exol wypracowała 25,4 mln zł zysku netto, a zysk operacyjny wyniósł prawie 40 mln zł. EBITDA w tym czasie uplasowała się na poziomie 48,1 mln zł. Skonsolidowane przychody grupy wyniosły 507,3 mln zł. Wyniki te były niższe niż w porównywalnym okresie 2022 roku, ale też ten okres był dla Grupy rekordowy.

O wynikach finansowych za I półrocze 2023 roku oraz aktualnej sytuacji PCC Exol będzie można porozmawiać z wiceprezesem zarządu spółki, Rafałem Zdonem. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 31 sierpnia 2023 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 31 sierpnia 2023 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.