Czat inwestorski PCC Rokita - wyniki finansowe za III kwartał 2023 r.
Obrazek użytkownika Czaty
28 lis 2023, 08:30

Wyniki finansowe PCC Rokita za III kwartały 2023 roku – czat z wiceprezesem zarządu

PCC Rokita to spółka działająca w branży chemicznej, dostarczająca najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie produktów chemicznych do wielu zastosowań i aplikacji przemysłowych. Główne grupy produktów wytwarzanych w ramach kilku jednostek biznesowych firmy to poliole, chlor i alkalia oraz naftaleno- i fosforopochodne. PCC Rokita od 2014 roku jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych.

W samym III kwartale 2023 r. GK PCC Rokita osiągnęła 78,9 mln zł zysku EBITDA a zysk netto wyniósł 29,8 mln zł.

W październiku PCC Rokita zakończyła zapisy na obligacje serii HA o wartości 25 mln zł. Stopa redukcji wyniosła 48,94%.  Spółka jest znana z regularnych wypłat z zysków. Dywidenda za 2022 r. była rekordowa, w efekcie na akcję przypadło 21,57 zł.

We wtorek, 28 listopada o godz. 12:00 zapraszamy do uczestnictwa w czacie inwestorskim z wiceprezesem zarządu PCC Rokita, Rafałem Zdonem. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe spółki za III kwartał 2023 r.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 28 listopada 2023 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.