Polska giełda jest tania, więc jak inwestować i na co stawiać w 2020 roku?
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
21 sty 2020, 18:02

Polska giełda jest tania. Jak inwestować i na jakie sektory stawiać w 2020 roku? [WEBINAR]

Polska giełda jest tania. Warto mieć świadomość tego z czego to wynika i co oznacza. Dlaczego? Bo to o tyle ciekawy moment, że niskie oprocentowanie lokat w banku w połączeniu z wysoką inflacją przynosi realnie straty. W jaki sposób podchodzić do tego w obecnej sytuacji i jak to można wykorzystać będziemy mówić na specjalnym webinarze otwartym.

W trakcie webinaru, który odbędzie się we wtorek, 21 stycznia 2020 r. o godz. 19:00 opowiemy krok po kroku, jakie argumenty przemawiają za tym, że wyceny na GPW są tanie. Wskażemy też jakie czynniki mogą spowodować, że w przyszłości sytuacja się zmieni pozytywnie. Sam fakt, że giełda jest tania nie oznacza jednak, że wszystko będzie rosło. Każda hossa ma zwycięzców i przegranych dlatego też w trakcie webinaru omówimy poszczególne sektory i wskażemy te, które naszym zdaniem mają największy potencjał.

Zarejestruj się na webinar

Na spotkanie wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja - obowiązuje limit 500 miejsc. Zalecamy też zajęcie swojego miejsca z wyprzedzeniem w terminie webinaru.

Zobacz także: 6 powodów, dlaczego akcje na polskiej giełdzie są absurdalnie tanie i warto się nimi zainteresować w 2020 roku

Strategia inwestycyjna na 2020 rok - plan webinaru:

W trakcie webinaru omówimy najważniejsze kwestie związane z aktualną sytuacją rynkową i przeanalizujemy sytuację rynkową. Dokładnie poruszymy te kwestie:

  • Dlaczego uważamy, że polska giełda je tania?
  • Z czego to wynika?
  • Dlaczego te wyceny powinny się w przyszłości zmienić?
  • Przegląd najważniejszych sektorów na polskiej giełdzie?
  • 4 sektory z największym naszym zdaniem potencjałem?

Zarejestruj się na webinar

Zobacz także: Wysokie dywidendy, wezwania i wyceny pokazują, że polskie akcje są tanie

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.