Jak zacząć inwestować? 4 fundamentalne zasady [WEBINAR]
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
14 sty 2021, 17:37

Jak zacząć inwestować? 4 fundamentalne zasady i Q&A z Rafałem Irzyńskim [WEBINAR]

Chcesz inwestować na giełdzie, ale nie wiesz jak zacząć? Podczas spotkania on-line z Rafałem Irzyńskim poznasz 4 fundamentalne zasady analizowania spółek.

Rok 2020 zdecydowanie przyciągnął inwestorów na rynek kapitałowy. Pojawiło się wiele nowych osób, które otworzyły rachunki maklerskie. Warszawska giełda zaczęła być znowu atrakcyjna dla inwestorów, a liczba spółek debiutujących w ostatnich miesiącach stale się powiększa.

Zobacz także: 7 spółek z polskiej giełdy, które mogą pozytywnie zaskoczyć w 2021 roku

Jeśli planujesz zacząć inwestować, jednak nie wiesz jak zacząć, to webinar z Rafałem Irzyńskim jest dla Ciebie. Rafał Irzyński jest inwestorem z 20-letnim doświadczeniem. W Strefie Inwestorów od 2 lat z sukcesami prowadzi Portfel Petard (ponad 400% w 2 lata).

Wydarzenie będzie przede wszystkim skierowane do początkujących oraz średnio-zaawansowanych inwestorów. Rafał Irzyński podczas spotkania przedstawi 4 fundamentalne zasady analizowania spółek, którymi powinni kierować się początkujący inwestorzy. Odpowie również na 30 pytań związanych z analizą rynku i spółek.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 14 stycznia 2021 r. o godz. 18:00. Uczestnicy spotkania również będą mogli zadawać pytania Rafałowi Irzyńskiemu. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja - liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zarejestrować się wcześniej:

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Zobacz także: Chcesz dołączyć do Strefy Inwestorów w styczniu 2021? Oto, co powinieneś wiedzieć

Tylko do 21 stycznia trwa nabór do Strefy Inwestorów. Dołącz do nas!

Nabór do Strefy Inwestorów


Tylko do 21 stycznia 2021 r. trwać będzie nabór do Strefy Inwestorów. To jedyny moment, w którym do społeczności inwestorów mogą dołączyć nowe osoby, a byli użytkownicy wznowić członkostwo. W tym roku dla wszystkich dotychczasowych i nowych abonentów Strefy Inwestorów przygotowaliśmy szereg praktycznych i wartościowych bonusów. Wśród szeregu korzyści jest także prowadzony na żywo portfel Siły Relatywnej oraz raport i wideo na temat tej strategii. o szczegółach można dowiedzieć się z oferty członkostwa. Zapraszamy.

Zobacz także: Dołącz do Strefy Premium StrefaInwestorow.pl

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.