Jak inwestować? 4 fundamentalne zasady i Q&A z Rafałem Irzyńskim [WIDEO]
Obrazek użytkownika Webinary
15 sty 2021, 12:26

Jak zacząć inwestować? 4 fundamentalne zasady i Q&A z Rafałem Irzyńskim [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia wideo ze spotkania on-line z Rafałem Irzyńskim, w czasie którego omówione zostały 4 fundamentalne zasady analizowania spółek. Przedstawiono również szczegóły na temat prowadzonego w Strefie Inwestorów Portfela Petard, a także pokazane zostały 2 przykłady ostatnich transakcji. Ponadto, w sesji pytań i odpowiedzi zawarta jest solidna dawka wiedzy o tym jak inwestować i analizować spółki.

Rok 2020 zdecydowanie przyciągnął inwestorów na rynek kapitałowy. Pojawiło się wiele nowych osób, które otworzyły rachunki maklerskie i zaczęły inwestować. Warszawska giełda zaczęła być znowu atrakcyjna dla inwestorów, a liczba spółek debiutujących w ostatnich miesiącach stale się powiększa.

Zobacz także: Edukacyjny Portfel Petard ma już 2 lata. W tym czasie przyniósł 418% zysku

Jeśli planujesz zacząć inwestować, jednak nie wiesz jak zacząć, to wideo ze spotkania Rafałem Irzyńskim jest dla Ciebie. Rafał Irzyński jest inwestorem z 20-letnim doświadczeniem. W Strefie Inwestorów od 2 lat z sukcesami prowadzi Portfel Petard (ponad 400% w 2 lata).

Spotkanie odbyło się w czwartek 14 stycznia 2021 r. o godz. 18:00.

Zobacz także: Chcesz dołączyć do Strefy Inwestorów w styczniu 2021? Oto, co powinieneś wiedzieć

Tylko do 21 stycznia trwa nabór do Strefy Inwestorów. Dołącz do nas!

Nabór do Strefy Inwestorów


Tylko do 21 stycznia 2021 r. trwać będzie nabór do Strefy Inwestorów. To jedyny moment, w którym do społeczności inwestorów mogą dołączyć nowe osoby, a byli użytkownicy wznowić członkostwo. W tym roku dla wszystkich dotychczasowych i nowych abonentów Strefy Inwestorów przygotowaliśmy szereg praktycznych i wartościowych bonusów. Wśród szeregu korzyści jest także prowadzony na żywo Portfel Petard oraz podcasty "21% rocznie EXTRA", w których omawiane są spółki, trafiające do niego. o szczegółach można dowiedzieć się z oferty członkostwa. Zapraszamy.

Zobacz także: Dołącz do Strefy Premium StrefaInwestorow.pl

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.