Emisja akcji Gaming Factory, debiut na GPW i kalendarz premier [Webinar z prezesem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
28 cze 2020, 17:47

Emisja akcji Gaming Factory, debiut na GPW i kalendarz premier [Webinar z prezesem spółki]

Gaming Factory będzie 2. spółką gamingową, która zadebiutuje w tym roku na Głównym Rynku GPW. Obecnie trwa emisja akcji, w ramach której studio chce pozyskać od 15 do 17 mln zł. Kwota umożliwi poszerzenie portfolio GF oraz zwiększenie działalności marketingowej tytułów. W planach spółki jest wydanie około 30 gier do 2021 roku.

Gaming Factory jest producentem i wydawcą gier nisko i średnio-budżetowych. W 2019 roku spółka zapowiedziała nową strategię, według której zamierza realizować projekty o znaczącym potencjale sprzedażowo-marketingowym oraz zwiększać przychody z produkcji własnych tytułów. Do tej pory Gaming Factory podjęło współpracę z ponad 20 deweloperami gier.

W ramach Grupy Gaming Factory działają 3 podmioty zależne: Ultimate VR powstał w wyniku połączenia sił z Ultimate Games i zajmuje się portowaniem gier w wirtualnej rzeczywistości. W skład grupy wchodzą również spółki Black Rose Projects oraz Silver Lynx Games. Pierwsza wykonuje porty gier na konsole, natomiast druga z nich jest odpowiedzialna za produkcję gier planszowych.

W ciągu najbliższych miesięcy Gaming Factory planuje premiery około 10 gier. Do najważniejszych tytułów zaplanowanych na ten rok należą Bakery Simulator, Farming Life czy Castle Flipper.

We wtorek, 30 czerwca 2020 roku o godz. 19.00, zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Gaming Factory, Mateuszem Adamkiewiczem. Podczas spotkania porozmawiamy o trwającej emisji akcji, debiucie na GPW, zaplanowanych premierach oraz hossie na rynku gamingowym. W trakcie webinaru inwestorzy będą mogli zadawać pytania.

Rejestracja na webinar

W trakcie webinaru z sesją Q&A, który odbędzie się we wtorek, 30 czerwca 2020 r. o godz. 19.00 prezes Gaming Factory, Mateusz Adamkiewicz opowie m.in. o:

  • Historii powstania spółki i dotychczasowych osiągnięciach;
  • Aktualnej sytuacji Gaming Factory i planach rozwoju;
  • Kalendarzu premier i najważniejszych grach;
  • Strategii działania Gaming Factory;
  • Hossie i zmianach na rynku gamingowym.

Na webinar wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zapisać się na webinar z prezesem Gaming Factory

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.