Publiczna oferta akcji Dadelo [Webinar z prezesem zarządu, Ryszardem Zawieruszyńskim]
Obrazek użytkownika Webinary
10 lip 2020, 12:04

Publiczna oferta akcji Dadelo [Webinar z prezesem zarządu, Ryszardem Zawieruszyńskim]

Dadelo, należąca do Grupy Oponeo, jest jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się podmiotów działających na polskim rynku e-commerce, specjalizujących się w sprzedaży rowerów, części i akcesoriów oraz odzieży rowerowej. Dadelo prowadzi sprzedaż on-line przez sklep internetowy działający pod marką centrumrowerowe.pl.

Jednym z kluczowych elementów działalności Dadelo jest logistyka pozwalająca na szybką i efektywną realizację zamówień złożonych przez klientów poprzez strony internetowe spółki. Spółka dysponuje nowoczesnym magazynem wraz z centrum kompletacji towarów i zamówień oraz sprawnym systemem obsługi zwrotów i reklamacji, które zapewniają spółce sprawną logistykę prowadzonej działalności.

Dadelo przygotowuje się do debiutu na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych. W ramach oferty publicznej spółka zaoferuje 4,6 mln akcji nowej emisji, które po emisji stanowić będą 40% kapitału zakładowego spółki. Pozyskane środki zostaną wykorzystane na dalszy rozwój działalności poprzez rozbudowę oferty produktowej i rozwój infrastruktury magazynowej.

W czwartek, 10 grudnia 2020 roku o godz. 13:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Dadelo, Ryszardem Zawieruszyńskim. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły oferty publicznej akcji oraz debiut na Głównym Rynku GPW. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 10 grudnia 2020 r. o godz. 13:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.