Publiczna oferta akcji DeGenerals [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
20 sty 2021, 10:14

Publiczna oferta akcji DeGenerals [Webinar z przedstawicielami spółki]

DeGenerals, jako studio gamingowe, działa w ramach grupy PlayWay. Spółka odniosła już pierwszy sukces na rynku gier. Mowa o grze Tank Mechanic Simulator, wydanej w lutym 2020 roku. Tytuł w ubiegłym roku wygenerował 3,8 mln zł przychodów.

Spółka zamierza rozwijać się w produkcji gier o tematyce historyczno-militarnej. Na ten rok planuje wydanie dwóch dodatków (DLC) do swojego flagowego tytułu Tank Mechanic Simulator. Studio pracuje również nad kolejnymi grami: Uboat Commander oraz Tank Squad, które znajdują się aktualnie na etapie preprodukcji.

DeGenerals planuje jeszcze w I półroczu zadebiutować na rynku NewConnect. Aktualnie trwa oferta publiczna akcji spółki o wartości 10,2 mln zł. W ramach zapisów, inwestorzy mogą nabyć do 30 tys. akcji, czyli 9,38% wszystkich akcji spółki.

W środę, 20 stycznia 2021 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu DeGenerals, Robertem Pietrzko oraz współzałożycielem spółki, Michałem Flodrowskim. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły publicznej oferty akcji. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 20 stycznia 2021 r. o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.