Oferta publiczna akcji Live Motion Games [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
09 mar 2021, 18:20

Oferta publiczna akcji Live Motion Games [Webinar z prezesem zarządu]

Live Motion Games to spółka działająca w branży gier już od kilku lat. Kluczowym akcjonariuszem jest notowana na głównym rynku spółka PlayWay. Najpopularniejszą grą Live Motion Games jest Train Station Renovation. Tytuł od początku zdobywa pozytywne oceny użytkowników. W wersji early access w ciągu pierwszej doby od umieszczenia na platformie Steam projekt zdobył 20 tys. nabywców. Obecnie spółka pracuje nad DLC do projektu.

Model biznesowy spółki z Grupy PlayWay zakłada produkcję kilku gier średniobudżetowych rocznie. Na ten rok Live Motion Games planuje premiery m.in. autorskich tytułów takich jak: Builder Simulator oraz Chernobyl Liquidators – gry zainspirowanej prawdziwą historią z 1986 roku. W portfolio spółki znajduje się jeszcze Builders of China, gra typu city-builder, która zadebiutuje już w 2022 roku. W czerwcu spółka zaprezentuje demo gry.

Aktualnie Live Motion Games przygotowuje się do debiutu na rynku NewConnect. Jest on poprzedzony rozpoczętą 4 marca publiczną ofertą akcji, w ramach której spółka zamierza pozyskać 4 mln zł. Kwota zostanie przeznaczona na produkcję i wydanie nowych gier oraz marketing pre-produkcji nowych tytułów. Zapisy w Ofercie potrwają do 17 marca.

Już we wtorek, 9 marca 2021 roku, o godz. 19:00, zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Live Motion Games, Michałem Kaczmarkiem. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły publicznej oferty akcji. Wieczorne spotkanie oraz dyskusję w jego trakcie poprowadzi Paweł Biedrzycki, Redaktor Naczelny Strefy Inwestorów. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 9 marca 2021 r. o godz. 19:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zapisać się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.