Prace badawczo-rozwojowe NanoGroup [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
25 mar 2021, 07:56

Update realizacji strategii w warunkach COVID-19 i nowe kierunki rozwoju NanoGroup [Webinar z prezesem zarządu]

NanoGroup tworzy grupę spółek medycznych oraz biotechnologicznych. Działają one w obszarze diagnostyki, terapii i rehabilitacji pacjentów onkologicznych. Spółka jest notowana na Głównym Rynku GPW od 2017 roku.

Obecnie grupa zarządza pięcioma zaawansowanymi technologicznie projektami nanotechnologicznymi zorganizowanymi w ramach trzech wyspecjalizowanych startupów - NanoVelos, NanoSanguis oraz NanoDesmos.

Pod koniec stycznia br. NanoVelos podpisała umowę na wykonanie badań przedklinicznych leku POLEPI na zwierzętach. Autorski system celowania leków onkologicznych do komórek rakowych POLEPI opiera się na opracowaniu nanosystemu wydajnego transportu leków do komórek rakowych. Rozpoczęcie badań planowane jest na maj 2021 roku.

W poniedziałek, 29 marca 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu NanoGroup, Markiem Borzestowskim. Podczas spotkania prezes spółki przedstawi aktualny stan prac badawczo-rozwojowych, realizację strategii w warunkach COVID-19 oraz nowe kierunki rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 29 marca 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.