Emisja akcji Zeneris Projekty oraz debiut na NewConnect [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
21 kwi 2021, 09:46

Emisja akcji Zeneris Projekty oraz debiut na NewConnect [Webinar z prezesem zarządu]

Zeneris Projekty to wiodący dostawca kompleksowych usług z zakresu instalacji fotowoltaicznych i hydroenergetycznych dla firm i samorządów. Spółka posiada 14-letnie doświadczenie w przygotowywaniu, projektowaniu i realizacji w branży OZE. Działalność biznesowa spółki skupia się wokół dwóch głównych filarów, którymi są hydroenergetyka i fotowoltaika. W ostatnim czasie Zeneris Projekty rozszerza swoją działalność realizując zamówienia na inwestycje związane z magazynowaniem energii czy też projekty wykorzystujące rozwiązania hybrydowe.

Spółka rozwija dodatkowe produkty związane z OZE i rozszerza portfolio swoich usług, m.in. o instalacje związane z magazynowaniem energii oraz rozwiązania hybrydowe łączące energię pozyskiwaną z instalacji PV i hydroenergetycznych. Intencją spółki jest przeprowadzenie akwizycji firm z branży fotowoltaicznej (oferujących usługi projektowe oraz dostaw i montażu instalacji PV), położonych głównie w centralnej i wschodniej części kraju. Zeneris Projekty planuje również rozszerzyć portfolio usług w realizowanych inwestycjach, m.in. o instalacje związane z magazynowaniem energii oraz rozwiązania hybrydowe łączące energię pozyskiwaną z instalacji PV i hydroenergetycznych.

Zeneris Projekty rozpoczęło emisję publiczną akcji. 20 kwietnia rozpoczęła się I transza, która skierowana była do większych inwestorów, natomiast 27 kwietnia wystartuje II transza, do której zapisy będą przyjmowane przy udziale Crowdconnect.pl. W ramach prowadzonej emisji spółka chce łącznie pozyskać do 3 mln zł, które zostaną przeznaczone na realizację planów rozwojowych - wzrost skali realizowanych inwestycji PV, przeprowadzenie potencjalnych akwizycji podmiotów z branży, przygotowanie dokumentacji na 1 do 3 farm fotowoltaicznych, a także rozszerzenie oferowanych produktów m.in. o rozwiązania magazynujące energię. W bieżącym roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect.

W poniedziałek, 26 kwietnia 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Zeneris Projekty, Mariuszem Kostrzewą. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły emisji akcji oraz debiut na NewConnect. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 26 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.