Wyniki finansowe Answear.com za 2020 rok oraz plany rozwoju [Webinar ze spółką]
Obrazek użytkownika Webinary
26 kwi 2021, 16:58

Wyniki finansowe Answear.com za 2020 rok oraz plany rozwoju [Webinar ze spółką]

Answear.com to wiodąca platforma e-commerce sprzedająca modę w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Sklep oferuje około 90 tys. produktów z ponad 350 światowych marek. Wśród nich są popularne marki odzieżowe jak Mango czy Vero Moda oraz marki premium m.in. Guess, CK, Tommy Hilfiger, Red Valentino, DKNY. Z kolei produkty z segmentu ekonomicznego są oparte głównie o markę własną (Answear LAB).

Jak wynika ze wstępnych danych opublikowanych przez spółkę, w I kwartale br. Answear.com odnotował wzrost sprzedaży online o ponad 80% rdr. Wciąż trwające obostrzenia w handlu stacjonarnym mogą wpływać dalej pozytywnie na sprzedaż spółki. W drugiej połowie roku Answear może wejść na jeden lub dwa nowe rynki.

W środę, 28 kwietnia 2021 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Answear.com, Krzysztofem Bajołkiem oraz dyrektorem finansowym Answear.com Jackiem Dziadusiem. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe spółki za 2020 rok oraz plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 28 kwietnia 2021 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.