Oferta publiczna akcji Urteste oraz plany rozwoju [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
28 cze 2021, 08:48

Oferta publiczna akcji Urteste oraz plany rozwoju [Webinar z przedstawicielami spółki]

Urteste to spółka specjalizująca się w tworzeniu innowacyjnej technologii do wykrywania z próbek moczu chorób nowotworowych na wczesnych etapach rozwoju. W centrum zainteresowania spółki znajduje się 15 testów onkologicznych, znajdujących się na różnych etapach rozwoju, które dotyczą ponad 90 proc. przypadków wszystkich chorób nowotworowych.

Pomysłodawcą projektu i głównym badaczem Urteste jest prof. Adam Lesner, prowadzący badania w zakresie enzymów proteolitycznych i chemii peptydów. Spółka prowadzi prace badawczo-rozwojowe skoncentrowane na 3 projektach - PANURI (rak trzustki), EASY-TEST (rak prostaty) oraz FINDER (13 celów diagnostycznych). W ramach dwóch pierwszych badań trwają eksperymenty medyczne, w których uczestniczy odpowiednio 330 i 165 ochotników.

24 czerwca br. rozpocznie się oferta publiczna akcji Urteste, w ramach której planuje pozyskać 9,1 mln zł na prace badawczo-rozwojowe, ochronę patentową testów oraz wyposażenie nowego laboratorium. Spółka zamierza zadebiutować na rynku NewConnect w III kwartale 2021 roku.

W poniedziałek, 28 czerwca 2021 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z przedstawicielami spółki Urteste:

  • Grzegorz Stefański, Prezes Zarządu,
  • Tomasz Kostuch, Członek Zarządu,
  • Prof. Adam Lesner, Przewodniczący Rady Naukowej Urteste,
  • Damian Januszczak, Kierownik Projektu, Makler Papierów Wartościowych w DM BOŚ.

Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły oferty publicznej akcji oraz plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 28 czerwca 2021 roku o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.