Nowa strategia rozwoju Modern Commerce [Webinar z członkami zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
29 cze 2021, 09:09

Nowa strategia rozwoju Modern Commerce [Webinar z członkami zarządu]

Modern Commerce to grupa sklepów e-commerce związana z dobrami luksusowymi. Jest właścicielem sklepów internetowych ZłoteWyprzedaże.pl – jednego z największych w Polsce wyprzedażowych sklepów online z markami premium oraz Mamissima.pl. Pod koniec maja spółka poinformowała o przejęciu właściciela Moliera2 za 100 mln zł.

Firma jest notowana na rynku NewConnect. Modern Commerce przedstawił swoją strategię rozwoju na lata 2021-2024, która zakłada osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku sprzedaży dóbr luksusowych online. W tym celu spółka zamierza osiągnąć przychody na poziomie 128 mln zł w 2021 roku. Realizacja strategii do 2024 roku pozwoli na wypracowanie skonsolidowanych przychodów w wysokości 260 mln zł, a wynik EBITDA wyniesie około 30 mln zł.

We wtorek, 29 czerwca 2021 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z członkami zarządu Modern Commerce - Maciejem Tygielskim oraz Marcinem Michnickim. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły nowej strategii na lata 2021-2024 oraz plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 29 czerwca 2021 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.