Debiut MegaPixel Studio na NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
02 lip 2021, 14:37

Debiut MegaPixel Studio na NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]

MegaPixel Studio to jeden z wiodących producentów gier typu remake w Polsce, który wywodzi się z grupy Forever Entertainment. Spółka została założona w 2018 roku i do tej pory zrealizowała 9 produkcji, w tym 1 remake, na wszystkie popularne platformy.

Aktualnie spółka realizuje 10 gier, z czego połowa z nich to remake. Najbardziej znana produkcja spółki to Panzer Dragoon: Remake, wydana w marcu 2020 roku na konsole Nintendo Switch. Teraz czeka na zapowiedzianą datę premiery popularnego tytułu z lat 90. THE HOUSE OF THE DEAD: Remake, który spotkał się z pozytywną reakcją ze strony graczy. Informacje o zapowiedzi wydania gry obejrzało już ponad 540 tys. osób na Twitterze i ponad 1,7 mln na YouTube.

Realizowane produkcje przez MegaPixel Studio są finansowane przez wydawcę, a dodatkowo spółka ma zapewniony udział w przychodach ze sprzedaży każdego zrealizowanego tytułu po jego premierze. 1 lipca br. firma zadebiutowała na rynku NewConnect.

O dalszych planach rozwoju po debiucie giełdowym opowiedzą podczas webinaru członkowie zarządu MegaPixel Studio – Arturem Grzegorczynem oraz Zbigniewem Dębickim. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 5 lipca 2021 roku o godz. 10.00.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 5 lipca 2021 roku o godz. 10.00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.