Emisja akcji TenderHut, plany rozwoju i przeniesienia notowań na GPW [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
13 lip 2021, 10:58

Emisja akcji TenderHut, plany rozwoju i przeniesienia notowań na GPW [Webinar z zarządem spółki]

TenderHut to technologiczna grupa kapitałowa, działająca w szeroko rozumianym sektorze IT. Spółka rozwija się w oparciu o 3 filary działalności: outsourcing IT, wdrażanie systemów laboratoryjnych i szpitalnych oraz venture building. W skład grupy wchodzi 14 spółek, w tym 5 podmiotów zagranicznych.

W obszarze outsourcingu spółka działa za pośrednictwem firmy SoftwareHut (systemy IT), ExtraHut (UI/UX/design), ProtectHut (cyberbezpieczeństwo) oraz LegalHut (doradztwo prawne dla sektora IT).

Sektor laboratoryjny reprezentowany jest przez spółki zależne Solution4Labs (wdrożenia LIMS) i Holo4Labs (Mixed Reality w laboratoriach).

W sektorze venture building spółka rozwija startupy z sektora PropTech/WorkTech – Zonifero, MedTech – Holo4Med i HRTech – Grow Uperion.

Spółka w strategii na lata 2021-2025 zakłada przeprowadzenie akwizycji firm, które działają w sektorze IT, a także dalszą ekspansję zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. TenderHut zadebiutował na rynku NewConnect 20 kwietnia br., bez emisji akcji. Spółka od początku planowała przeniesienie notowań na Główny Rynek GPW, któremu będzie towarzyszyć oferta publiczna akcji.

W środę 14 lipca 2021 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z zarządem TenderHut – Robertem Strzeleckim, CEO oraz Sylwią Kobus, CFO. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły emisji akcji, kierunki rozwoju spółki oraz plany przeniesienia notowań na Główny Rynek GPW. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę 14 lipca 2021 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.