Emisja akcji Kubota S.A. oraz plany debiutu na rynku NewConnect [Webinar z przedstawicielami spółki]

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Webinary
23 sie 2021, 12:56

Emisja akcji Kubota S.A. oraz plany debiutu na rynku NewConnect [Webinar z przedstawicielami spółki]

Kubota SA, dawniej Kubota Wear, to spółka reaktywowana w 2018 roku przez Piotra Kwiatkowskiego oraz Alinę Sztoch. Jednak marka na rynku obuwia jest znacznie dłużej, już od lat 90 XX. wieku, kiedy rozpoczęła sprzedaż słynnych klapek. Aktualnie spółka oprócz obuwia, prowadzi sprzedaż odzieży oraz akcesoriów.

Historia marki Kuboty rozpoczęła się od osoby Wiesława Michalskiego, który w nowej spółce jest wiceprezesem zarządu. Kubota SA stawia na rozwój za pośrednictwem kanału e-commerce, ale w ostatnim czasie również uruchomiła kilka sklepów stacjonarnych w Polsce. Dodatkowo, spółka rozważa ekspansję zagraniczną na rynkach wschodnich.

Oprócz słynnych klapek, Kubota wprowadziła niedawno do sprzedaży pierwszą kolekcję ubrań, którą sprzedaje za pośrednictwem internetu. Aktualnie trwa emisja akcji spółki na platformie CrowdConnect, w ramach której planuje pozyskać 2,5 mln zł. Cele oferty publicznej to zwiększenie stanu zapasów produktów, rozwój zespołu o doświadczone osoby z pionów marketingu, sprzedaży i logistyki oraz rozwój kubotastore.pl o nowe funkcjonalności, optymalizację portalu pod kątem szybkości działania i UX, stworzenie angielskiej wersji językowej oraz platformy B2B.

W poniedziałek, 23 sierpnia 2021 roku o godz. 14:30 zapraszamy na webinar z założycielami spółki Kubota SA – Piotrem Kwiatkowski, CEO oraz Aliną Sztoch, COO & CMO. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły oferty publicznej akcji oraz plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 23 sierpnia 2021 roku o godz. 14:30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.