Crowdfunding gry Nightclub Manager: Violet Vibe na platformie Raisemana.com [Webinar z CEO True Games oraz Raisemana]
Obrazek użytkownika Webinary
04 paź 2021, 08:24

Crowdfunding gry Nightclub Manager: Violet Vibe na platformie Raisemana.com [Webinar z CEO True Games oraz Raisemana]

Raisemana.com to platforma crowdfundingowa, która powstała z inicjatywy spółek Codeaddict S.A. oraz INC S.A. Za jej pośrednictwem firmy oraz niezależni twórcy będą mogli finansować projekty związane z dobrami cyfrowymi, tj. gry, filmy czy muzyka. Właśnie wystartowała pierwsza kampania gry Nightclub Manager: Violet Vibe od spółki True Games z rodziny Movie Games.

Nowa platforma crowdfundingowa umożliwia firmom, które niekoniecznie są notowane na warszawskim parkiecie oraz niezależnym twórcom, finansowanie własnych projektów. Osoby, które udzielą wsparcia, otrzymują „manę”, czyli token oparty na Smart Contract, który uprawnia do uzyskania niepieniężnych benefitów związanych z danym projektem, a także udział w części przychodów netto projektu przez oznaczony okres od jego premiery. Sama platforma korzysta z technologii blockchain. Co ważne – wspierający dokonują wpłat na konkretne projekty twórców.

Pierwszym projektem, który został zaprezentowany na platformie, jest gra autorstwa True Games – Nightclub Manager: Violet Vibe. Celem kampanii jest pozyskanie od 300 do 600 tys. zł na dokończenie prac nad tytułem, marketing gry oraz stworzenie dodatku skierowanego do odbiorców 18+. Do promocji gry dołączył raper Wojtek „Sokół” Sosnowski, który jest również jednym z pierwszych inwestorów True Games.

W poniedziałek, 4 października 2021 roku o godz. 10:00, zapraszamy na webinar z CEO True Games, Patrykiem Jasińskim oraz CEO Raisemana, Kamilem Stankiem. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły pierwszej kampanii crowdfundingowej na platformie Raisemana oraz produkcji gry Nightclub Manager: Violet Vibe. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 4 października 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.