Startuje kampania crowdfundingowa na platformie Raisemana.com. Finansowania poszukuje gra od True Games
Obrazek użytkownika Wioletta Hass
28 wrz 2021, 14:21

Pierwsza kampania na platformie Raisemana.com właśnie ruszyła, True Games poszukuje finansowania dla gry

Ruszyła pierwsza kampania crowdfundingowa na platformie Raisemana.com, w ramach której swoją zbiórkę rozpoczął projekt gry Nightclub Manager: Violet Vibe, autorstwa True Games, a twarzą kampanii jest Wojciech Sokół.

Platforma crowdfundingowa Raisemana.com została powołana spółkę INC oraz Codeaddict. Dziś ruszyła ich pierwsza kampania, w ramach której pojawił się projekt studia True Games - Nightclub Manager: Violet Vibe. Celem zbiórki jest pozyskanie środków na ukończenie prac nad tytułem oraz rozwinięcie dodatków do gry. Warto tutaj wspomnieć, że w promocję tytułu jest zaangażowany warszawski raper, inwestor na rynku gamingowym oraz członek rady nadzorczej True Games – Wojciech „Sokół” Sosnowski.
 

Pierwsza kampania na Raisemana.com ruszyła

Ruszyła pierwsza, debiutancka kampania platformy na platformie Raisemana.com, w ramach której spółka True Games chce pozyskać od 300 do 600 tys. zł na ukończenie prac nad Nightclub Manager: Violet Vibe, marketing oraz DLC skierowanego do odbiorców 18+. True Games przewiduje szereg benefitów w zamian za finansowanie, m.in. udział w przychodach netto ze sprzedaży w wysokości 20% i uczestnictwo w tworzeniu gry. Kampania jest zaplanowana na 12 dni, a premiera pełnej wersji gry jest ustalona na 1 kwartał 2022 r.

Bardzo trafnie i z uśmiechem na twarzy skomentował to Kamil Stanek.
 

Zobacz także: Nightclub Manager: Violet Vibe od True Games pojawi się na Raisemana.com

Nightclub Manager: Violet Vibe

W proponowanym przez True Games tytule, wcielamy się w w postać właściciela Nightclubu, który tworzymy od podstaw. W ramach gry będziemy m.in. aranżować wnetrza clubu, wybierać muzykę, czyli rozkręcać dobrą imprezę. Dodatkowo, będziemy musieli zadbać o obsługę lokalu, rekrutację np. tancerek czy prace naprawcze.

Warto tutaj zaznaczyć, że gra będzie przeznaczona dla graczy 16+, z kolei planowane dodatki do gry, będą już skierowane do pełnoletnich użytkowników.
 

True Games Night Club Manager


W promocję tytułu zaangażowany jest Wojciech „Sokół” Sosnowski, warszawski raper, aktywny inwestor na rynku gamingowym oraz członek rady nadzorczej True Games, spółki która wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Movie Games.

Nowy crowdfunding - Raisemana.com

Raisemana.com to platforma która powstała z inicjatywy spółki INC oraz Codeaddict. Platforma umożliwia współfinansowanie różnorodnych projektów, od filmów, przez gry, gry planszowe, po gaming i e-sport. Platforma działa na technologii blockchain, dzięki temu możesz finansować konkretny produkt, kontent, a nie całą spółkę. Wspierając wybrane cele, otrzymasz bonusy, czy udziału netto z jego sprzedaży.

Zobacz także: Raisemana.com rozpoczyna działalność. Spółka uzyskała odpowiedź UKNF na zgłoszenie w ramach Innovation Hub

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.