Nowa analiza wideo - listopad 2017: Jak inwestować na giełdzie? | StrefaInwestorow.pl

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
06 lis 2017, 06:35

Nowa analiza wideo - listopad 2017: Jak inwestować na giełdzie?

WIG20 już od 3 miesięcy oscyluje w okół 2500 pkt. Małe spółki wróciły zaś do poziomów, na których ostatni raz notowane były prawie rok temu. Jak w takim razie inwestować w listopadzie i na co zwracać uwagę w szerszej perspektywie rynkowej? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, na które sektory, warto naszym zdaniem stawiać w listopadzie 2017 roku.

Jak i w co inwestować w listopadzie 2017 roku? Sprawdź teraz najnowszą analizę wideo! Znajdziesz w niej podsumowanie wydarzeń rynkowych z października 2017 r., komentarz bieżącej sytuacji i prawdopodobny scenariusz na najbliższą przyszłość, na zagranicznych rynkach finansowych i w Polsce. W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX i #mDAX oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80#WIGbanki i #WIGenergia. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.