Jak inwestować na giełdzie - grudzień 2017? Nowa analiza wideo | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
04 gru 2017, 06:35

Jak inwestować na giełdzie - grudzień 2017? Nowa analiza wideo

Listopad nie należał do najłatwiejszych miesięcy na GPW. WIG20 znów jest znacznie poniżej 2500 pkt. a WIG testuje średnią 200-dniową. Czy to czas na odreagowanie i za chwilę zaczniemy rajd Świętego Mikołaja? Jak w takim razie inwestować w grudniu i na co zwracać uwagę w szerszej perspektywie rynkowej? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, na które sektory, warto naszym zdaniem stawiać w grudniu 2017 roku.

Jak i w co inwestować w grudniu 2017 roku? Sprawdź teraz najnowszą analizę wideo! Znajdziesz w niej podsumowanie wydarzeń rynkowych z listopada 2017 r., komentarz bieżącej sytuacji i prawdopodobny scenariusz na najbliższą przyszłość, na zagranicznych rynkach finansowych i w Polsce. W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX i #mDAX oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80#WIGpaliwa, #WIGenergia i #WIGbanki. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!
 


Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.