W co inwestować w 2018 roku? - Nowa Analiza Wideo | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
03 sty 2018, 06:38

W co inwestować w 2018 roku? - Nowa Analiza Wideo

Rajdu Świętego Mikołaja w grudniu może i nie było, ale też główne indeksy GPW zakończyły rok na poziomie zdecydowanie wyższym niż na początku 2017 r. Czy możemy zatem spodziewać się efektu stycznia na GPW? Jak w takim razie inwestować w styczniu i całym 2018 roku? Na co zwracać uwagę w szerszej perspektywie rynkowej? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, na które sektory, warto naszym zdaniem stawiać w styczniu 2018 roku.

Jak i w co inwestować w styczniu 2018 roku? Sprawdź teraz najnowszą analizę wideo! Znajdziesz w niej podsumowanie wydarzeń rynkowych z grudnia 2017 r., komentarz bieżącej sytuacji i prawdopodobny scenariusz na najbliższą przyszłość, na zagranicznych rynkach finansowych i w Polsce. W wideo omówione zostały indeks rynku amerykańskiego #SP500, niemieckiego #DAX, rynków rozwijających się MSCI EM, oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80#WIGbanki, #WIGenergia i #WIGodzież oraz waluty #CHFPLN i #USDPLN. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!


Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.