Jak inwestować na giełdzie w marcu 2018? - nowa analiza wideo | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
06 mar 2018, 07:07

Jak inwestować na giełdzie w marcu 2018? - nowa analiza wideo

Luty był dla giełdowych byków trudnym miesiącem. Układ rynku mocno się skomplikował, a atmosfera się popsuła. Czy to korekta w długoterminowym trendzie wzrostowym i czy już początek trendu spadkowego? Jak w takim razie inwestować w marcu? Na co zwracać uwagę w szerszej perspektywie rynkowej? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, na które sektory, warto naszym zdaniem stawiać w marcu 2018 roku.


Jak i w co inwestować w marcu 2018 roku? Sprawdź teraz najnowszą analizę wideo! Znajdziesz w niej podsumowanie wydarzeń rynkowych ze lutego 2018 r., komentarz bieżącej sytuacji i prawdopodobny scenariusz na najbliższą przyszłość, na zagranicznych rynkach finansowych i w Polsce. W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX, węgierskiego #BUX oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGenergia, #WIGpaliwa. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!
 Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.