W co inwestować na giełdzie w kwietniu 2018? - nowa analiza wideo | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
04 kwi 2018, 14:58

W co inwestować na giełdzie w kwietniu 2018? - nowa analiza wideo

Pierwszy kwartał 2018 okazał się niezbyt udany dla inwestorów. Zarówno rynki zagraniczne, jak i polski traciły na wartości i przebijały kolejne wsparcia. Czy to jeszcze korekta w długoterminowym trendzie wzrostowym, czy już początek trendu spadkowego? Jak w takim razie inwestować w kwietniu? Na co zwracać uwagę w szerszej perspektywie rynkowej? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, na które sektory, warto naszym zdaniem stawiać w marcu 2018 roku.

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX i #mDAX, węgierskiego #BUX, oraz rynku polskiego #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGenergia, #WIGpaliwa.. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!
 Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.