W co i jak inwestować na giełdzie we wrześniu 2018?
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
03 wrz 2018, 22:36

Nowa Analiza Wideo: W co i jak inwestować na giełdzie we wrześniu 2018?

Mimo wakacyjnego odreagowania, które odbyło się przede wszystkim za sprawą największych spółek, polska giełda kontynuuje spadki. Statystyka jest nieubłagana. W ciągu ostatnich trzech miesięcy WIG20 zyskał w prawdzie ok. 7%, ale mWIG40 stracił blisko 6%, a sWIG80 niemal 13%. Czy na polski rynek wróci jeszcze dobra koniunktura? Na co zwracać uwagę w szerszej perspektywie rynkowej? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, czy i na które sektory, warto stawiać we wrześniu 2018 roku.

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX i #mDAX, węgierskiego #BUX oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGnieruchomosci i #WIGbudownictwo. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!
 Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.