W co i jak inwestować na giełdzie w październiku 2018?
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
01 paź 2018, 06:32

Nowa Analiza Wideo: W co i jak inwestować na giełdzie w październiku 2018?

Mimo odreagowania rynku, jakiego byliśmy świadkami w drugiej połowie września, warto pamiętać, że cały miesiąc zakończyliśmy na minusie. WIG stracił ponad -2%, a WIG20 -2,3%. Jednak to spółki najmniejsze są wciąż w relatywnie najgorszej sytuacji. We wrześniu sWIG80 potaniał blisko -9%. Czy w tej sytuacji możemy liczyć, że na jesieni na giełdzie pojawi się dobra koniunktura? Na co zwracać uwagę w szerszej perspektywie? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, czy i na które sektory, warto stawiać w październiku 2018 r.

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX i #mDAX, węgierskiego #BUX oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGnieruchomosci i #WIGbudownictwo. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!
 Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.