W co i jak inwestować na giełdzie w listopadzie 2018?

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
02 lis 2018, 17:18

Nowa Analiza Wideo: W co i jak inwestować na giełdzie w listopadzie 2018?

W październiku polska giełda ponownie dość dotkliwie straciła na wartości. Wyprzedaż WIG20 sięgała 10%, jednak pod koniec miesiąca powiało optymizmem. Główny indeks GPW wybronił ważne wsparcie na poziomie 2100 pkt. Czy to korekta wzrostowa w trendzie spadkowym, czy raczej początek czegoś trwalszego? Czy kierując się giełdowym powiedzonkiem „na trupaka pełna paka” powinniśmy bardziej przychylnie myśleć o akcjach? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, czy i jak inwestować w listopadzie 2018 r.

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX i #mDAX, węgierskiego #BUX, rosyjskiego #RTS oraz rynku polskiego #WIG20, #mWIG40, #WIGbanki, #WIGenergia i #WIGbudownictwo. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!
 Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.