Jak i w co inwestować w grudiu 2018 - Nowa analiza wideo.

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
03 gru 2018, 06:50

Nowa Analiza Wideo: W co inwestować na giełdzie w grudniu 2018?

Listopad, choć obfitujący w zmienność i nerwowość, przyniósł na polską giełdę powiew świeżości. Czy to już moment, aby otwarcie zacząć mówić o początkach trendu wzrostowego? W co inwestować w grudniu i na jakie sektory stawiać? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, czy i jak inwestować w grudniu 2018 r.

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX, rosyjskiego #RTS, węgierskiego #BUX, brazylijskiego #Bovespa oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #WIGbanki, #WIGbudownictwo i #WIGenergia.

Zobacz także: Nowa analiza wideo: W co i jak inwestować na giełdzie w listopadzie 2018
 Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.