W co inwestować w 2019 roku? Polska giełda może w tym roku pozytywnie zaskoczyć
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
02 sty 2019, 06:27

W co inwestować w 2019 roku? Nowa analiza wideo - styczeń 2019

W co inwestować w 2019 roku? Czy giełda w USA po mocnej wyprzedaży powróci do wzrostów? Co dalej z rynkiem niemieckim? I co najważniejsze - jakie są perspektywy dla polskiej giełdy, która w ciągu ostatnich 3-4 miesięcy spisuje się relatywnie lepiej od reszty świata? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, czy i jak inwestować w 2019 roku.

Tym razem skoncentrowaliśmy się w analizie na niezwykle ciekawej sytuacji rynkowej, w jakiej się znalazła polska giełda. Od dawna GPW nie zachowywała się tak dobrze w porównaniu do tego, co się dzieje na rynku giełdowym w USA. To sprawia, że z optymizmem patrzymy na rozpoczęty 2019 rok i po raz pierwszy o dłuższego czasu polski rynek ma szansę trwale zyskiwać na wartości. Polskie akcje są atrakcyjnie wyceniane, a teraz widać, że również cieszą się zainteresowaniem inwestorów zagranicznych. Niewykluczone, że zawiedzeni ostatnią wyprzedażą w USA inwestorzy będą szukać alternatyw inwestycyjnych.

Analiza wideo: W co inwestować w 2019 roku?

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX, rosyjskiego #RTS, brazylijskiego #Bovespa, węgierskiego #BUX oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGbudownictwo i #WIGenergia.
 Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Zobacz także: Nowa Analiza Wideo: W co inwestować na giełdzie w grudniu 2018?
 

Już 7 stycznia startuje nabór do Strefy Inwestorów. Dołącz do nas!

Nabór do Strefy Inwestorów

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.