W co inwestować w lutym 2019 - polska giełda realizuje pozytynwy scenariusz

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
04 lut 2019, 06:45

Nowa Analiza Wideo: W co inwestować na giełdzie w lutym 2019?

W styczniu 2019 polska giełda zachowywała sie bardzo pozytynie. Miesiąc zakończył się solidnymi wzrostami. Czy to już początek trwałej tendencji? W co zatem inwestować w lutym 2019 i na jakie sektory stawiać? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, jak i w co inwestować w lutym 2019 r.

Mocne wzrosty na giełdzie w styczniu 2019

Są na giełdzie okresy w których rozwój wydarzeń sprzyja temu czego oczekujemy. Z takim okresem mamy doczyniena na rynku teraz. Ważne jest to aby tego rodzaju momenty wykorzystywać. Zarówno indeksy giełd zagranicznych jak i polskie dokładnie zrealizowały nasze założenia z poprzedniej analizy.

Oto najnowsza analiza wideo w której zastanawiamy się w co i jak inwestować w lutym 2019 roku.

Zobacz także: W co inwestować w 2019 roku? Nowa analiza wideo - styczeń 2019
 


W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX, brazylijskiego #BOVESPA, rosyjskiego #RTS, węgierskiego #BUX oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #sWIG80, #WIGbanki i #WIGenergia.

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.