W co inwestować w marcu 2019?
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
04 mar 2019, 06:55

Nowa Analiza Wideo: W co inwestować na giełdzie w marcu 2019?

Po wzrostach na giełdzie w styczniu luty przyniósł korektę na indeksie największe spółki z polskiej giełdy WIG20. Indeksy, które gromadzą małe i średnie spółki kontynuowały jednak wzrosty.  Zgodnie z z przyjetymi przez nas założeniami z początku roku sytuacja rynkowa powoli, ale konsekwentnie się poprawia. Czy ta tendencja dalej będzie utrzymywana? W co zatem inwestować w marcu 2019 i na jakie sektory stawiać? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, jak i w co inwestować w marcu 2019 r.

Aktualna sytuacja rynkowa na światowych rynkach jest bardzo ciekawa. Indeksy zagraniczne z USA czy Niemiec znajdują się w okolicach solidnych oporów. Tymczasem indeksy polskie znajdują się w okolicy ważnych wsparć. Równolegle widać podwyższoną siłą spółek małych i średnich na polskiej giełdzie.

Co z tego wynika? Oto najnowsza analiza wideo w której zastanawiamy się, w co i jak inwestować w marcu 2019 roku.
 

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe".


W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX i #mDAX, rosyjskiego #RTS, węgierskiego #BUX oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbudownictwo, #WIGenergia i #WIGbanki.

Zobacz także: Nowa Analiza Wideo: W co inwestować na giełdzie w lutym 2019?

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.