W co i jak inwestować w kwietniu 2019?
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
01 kwi 2019, 07:00

Nowa analiza wideo: W co i jak inwestować na giełdzie w kwietniu 2019?

Marzec był dla polskich inwestorów miesiącem stojącym pod znakiem trendu bocznego. Mimo prób odreagowania, polska giełda, nie zdołała powrócić do wzrostów. Nie przekreśla to jednak szans na powrót do trendu wzrostowego. Jeśli przyjrzymy się rynkowi bliżej, to zobaczymy wiele nastrajających optymizmem sygnałów. W co zatem inwestować w kwietniu 2019 i na jakie sektory stawiać? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na polskiej i światowych giełdach oraz zastanawiamy się nad tym, jak i w co inwestować w kwietniu 2019 r.

Analiza dolar vs WIG20

Wszystko wskazuje na to, że giełda amerykańska jest gotowa do kontynuacji wzrostów, a nawet wyjścia na historyczne maksima. Polski rynek, po pozytywnym początku roku, znalazł się obecnie w konsolidacji. Na pewno w najbliższych tygodniach warto obserwować zachowanie dolara. Analiza amerykańskiej waluty w porównaniu do WIG20 najprawdopodobniej wskaże kierunek ruchu. Co z tego wynika i jaka przyszłość czeka polską giełdę? Po odpowiedzi, zapraszam do nowej analizy wideo.
 

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe".

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX, rosyjskiego #RTS, węgierskiego #BUX, oraz rynku polskiego #WIG20, #WIGbanki, #WIGenergia, #mWIG40, #sWIG80, #USDPLN.

Zobacz także: Nowa Analiza Wideo: W co inwestować na giełdzie w marcu 2019?

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.