W co i jak inwestować w maju 2019 - analiza dolar, akcje, giełda, euro, frank szwajcarski
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
06 maj 2019, 07:02

Nowa analiza wideo: W co i jak inwestować na giełdzie w maju 2019?

Kwiecień na polskiej giełdzie upłynął pod znakiem trendu bocznego. Co jednak istotne, miesiąc zakończył się na nieznacznym plusie, a niektóre sektory jak na przykład banki nastrajają optymizmem. Amerykańska giełda znajduje się na historycznych szczytach i jeśli będzie kontynuować wzrosty, to niekoniecznie otoczenie rynkowe będzie sprzyjać GPW.

Ostatnie tygodnie przynoszą coraz ciekawszy rozwój wydarzeń na rynku walutowym. Wygląda na to, że polska waluta ma sporo szans na to, żeby znacząco zyskać na wartości zarówno w stosunku do dolara, euro, a nawet franka szwajcarskiego. Zwłaszcza względem tej ostatniej waluty mogłyby przynieść ożywienie na akcjach spółek z GPW, zwłaszcza notowanych tam banków. 

W co zatem inwestować w maju 2019 i na jakie sektory stawiać? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na polskiej i światowych giełdach oraz zastanawiamy się nad tym, jak i w co inwestować w maju 2019 r.
 

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe".


W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ100, niemieckiego #DAX i #mDAX, rosyjskiego #RTS, węgierskiego #BUX, oraz rynku polskiego #WIG, #WIGbanki, #WIGenergia, #mWIG40, #sWIG80 i waluty #USDPLN, #EURPLN oraz #CHFPLN.

Zobacz także: Nowa Analiza Wideo: W co inwestować na giełdzie w kwietniu 2019?

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.