W co i jak inwestować we wrześniu 2019 - analiza dolar, akcje, giełda, euro, frank szwajcarski
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
03 wrz 2019, 09:32

Nowa analiza wideo: W co i jak inwestować na giełdzie we wrześniu 2019?

Po trwających niemal przez całe wakacje spadkach polskich indeksów, koniec sierpnia przyniósł silne odreagowanie. Czy to tylko korekta w trendzie spadkowym, czy początek czegoś trwalszego? Czy warto zatem inwestować we wrześniu i liczyć na powrót trendu wzrostowego? W co inwestować i na jakie sektory stawiać? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na polskiej i światowych giełdach oraz zastanawiamy się nad tym, jak i w co inwestować we wrześniu 2019 r.

Zapraszamy do analizy wideo w co i jak inwestować na giełdzie we wrześniu 2019, w której omówiliśmy wydarzenia z sierpnia oraz perspektywy dla rynku amerykańskiego, niemieckiego, a przede wszystkim polskiego.
 

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe".


W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX i #mDAX, rosyjskiego #RTS, węgierskiego #BUX, oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGGames i USDPLN.

Zobacz także: Pogrom na bankach, nowe cła i wizja twardego BREXIT - analiza wideo sierpień 2019

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.