W co i jak inwestować w październiku 2019?
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
01 paź 2019, 16:59

Nowa analiza wideo: W co i jak inwestować na giełdzie w październiku 2019?

Po sierpniowym odreagowaniu na polskiej giełdzie wrzesień przyniósł stabilizację indeksów. Prawie wszystkie ważne indeksu polskiej giełdy znajdują się w okolicy solidnych wsparć. Na rynku czuć atmosferę wyczekiwania na wyrok TSUE, który zapadnie w czwartek i będzie dotyczyć portfeli frankowych w polskich bankach. Jak wygląda aktualna sytuacja na rynku giełdowym? Jaki scenariusz rynkowy jest najbardziej prawdopodobny? O tym w najnowszej analizie wideo.

Giełda w USA i Europie Zachodniej pozostaje silna

Świat wyczekuje kryzysu, ale indeksy giełdowe niespecjalnie chcą spadać. Giełda w USA zachowuje się stabilnie, a największe indeksy giełd na zachodzie zyskują nawet na wartości. Zapraszamy do analizy wideo w któryej zostały omówione indeksy zagr5anicznych i polskich indeksów jak S&P500, Nasdaq, DAX, CAC40, BUX, RTS, WIG, WIG20, mWIG40, sWIG80, WIGbanki, WIGenergia i USDPLN.

#SP500, #Nasdaq, #DAX, #CAC40, #BUX, #RTS, #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGenergia i #USDPLN.

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.