W co i jak inwestować w listopadzie 2019 - analiza
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
05 lis 2019, 07:15

Nowa analiza wideo: W co i jak inwestować na giełdzie w listopadzie 2019?

Polska giełda wchodzi w statystycznie najlepszy okres do inwestowania. Mowa oczywiście o okresie jesienno - zimowym, w którym indeksy średnio mocniej zyskują na wartości niż w okresie wiosenno-letnim. Początek listopada polskie indeksy miały iście spektakularny. Indeks #WIG20 na wczorajszej sesji zyskał ponad 3%. Fundamentem do obecnych wzrostów była uformowana jeszcze we wrześniu dywergencja pomiędzy notowaniami dolara i indeksem największych spółek z GPW oraz przede wszystkim pomiędzy WIG i WIG20 

Zobacz także: Polska giełda w ciekawej sytuacji. Tak rozpoczynała się hossa w 2012 i 2016 roku

Ożywieniu na polskiej giełdzie sprzyja również poprawiająca się koniunktura na indeksach giełd zachodnich. Zarówno S&P500 jak i Nasdaq znajdują się na historycznych szczytach. Poprawia się sytuacja na giełdach w regionie, a notowania zarówno franka szwajcarskiego jak i dolara względem złotego uległy solidnej przecenie.

W co inwestować w najbliższym czasie? Na które indeksy stawiać. Czy notowania polskiej waluty znowu się osłabią. Zapraszam do najnowszej analizy wideo.
 

#SP500, #Nasdaq, #DAX, #CAC40, #BUX, #RTS, #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGenergia i #USDPLN.

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.