Jak inwestować na giełdzie w listopadzie 2015? - Giełdowa Analiza Wideo z 2 listopada | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
02 lis 2015, 11:35

Jak inwestować na giełdzie w listopadzie 2015? - Giełdowa Analiza Wideo z 2 listopada

Jak inwestować na giełdzie w listopadzie 2015? Sprawdź teraz najnowszą analizę wideo! Znajdziesz w niej podsumowanie wydarzeń rynkowych z października 2015 r., komentarz bieżącej sytuacji i prawdopodobny scenariusz na najbliższą przyszłość, na zagranicznych rynkach finansowych i w Polsce.

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX, #MDAX i polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80 oraz #WIGBanki. Tradycyjnie, zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!

Jak inwstować na giełdzie w listopadzie 2015?

Czołem Inwestorzy!#NowaAnalizaWideo a w niej omówienie sytuacji na indeksach #WIG, #WIG20, #mWIG40 , #sWIG80, #SP500, #DAX i innych oraz odpowiedź na pytanie jak inwestować w listopadzie 2015. ~Paweł

Posted by StrefaInwestorow.pl on Monday, November 2, 2015

 

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

 

Pozdrawiam i życzę dużych zysków,
Paweł Biedrzycki

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.