Jak inwestować po BREXIT? - specjalna analiza wideo | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
27 cze 2016, 06:57

Jak inwestować po BREXIT? - specjalna analiza wideo

BREXIT zaskoczył wszystkich – nawet samych Brytyjczyków. Do tego stopnia, że już teraz zbierają podpisy pod tym, aby powtórzyć referendum. Pierwsza sesja po referendum ws. BREXIT była bardzo emocjonująca. Przyszedł czas na podsumowanie tego, co dzieje się na rynku. Zapraszam do specjalnej analizy wideo, w której postaraliśmy się zwrócić uwagę na kilka ciekawych zależności jakie istnieją na rynku.

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500, niemieckiego #DAX, rosyjskiego #RTS oraz polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGenergia i #USDPLN. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Pozdrawiam i życzę dużych zysków,
Paweł Biedrzycki

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.