Analiza Wideo: W co inwestować w sierpniu 2018 roku?
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
01 sie 2018, 20:00

Nowa Analiza Wideo: W co i jak inwestować na giełdzie w sierpniu 2018?

Po słabym czerwcu, polska giełda zaskoczyła w lipcu dużą siłą. Czy to tylko korekta przed dalszymi spadkami czy też początek trwalszego odreagowania? Na co zwracać uwagę w szerszej perspektywie rynkowej? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, na które sektory, warto naszym zdaniem stawiać w lipcu 2018 roku.

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX i #mDAX, węgierskiego #BUX oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGenergia, #WIGpaliwa i #WIGnieruchomosci. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!
 Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.