W co inwestować na giełdzie w czerwcu 2018? - nowa analiza wideo | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
03 cze 2018, 21:38

W co inwestować na giełdzie w czerwcu 2018? - nowa analiza wideo

Sell in may and go away sprawdziło się na giełdzie po raz kolejny. W minionym miesiącu WIG stracił blisko -5%, a WIG20 blisko -6%. Jak w takim razie inwestować w czerwcu? Na co zwracać uwagę w szerszej perspektywie rynkowej? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, na które sektory, warto naszym zdaniem stawiać w czerwcu 2018 roku.

W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX i #mDAX, węgierskiego #BUX oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGenergia, #WIGbudownictwo i #WIGnieruchomosci. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!
 Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.