W co inwestować w lutym 2017 roku? Nowa Analiza Wideo | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
01 lut 2017, 15:05

W co inwestować w lutym 2017 roku? Nowa Analiza Wideo

Pierwszy miesiąc 2017 roku okazał się całkiem udany dla polskiej giełdy i inwestorów, ostatecznie kończąc się spektakularnym rajdem w górę. Obecnie najważniejszym pytaniem rynkowym jest to co dalej z hossą w USA i czy nasz rynek ma potencjał do dalszej zwyżki. Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, na które sektory, warto naszym zdaniem stawiać w 2017 roku.

Jak i w co inwestować w lutym 2017 roku? Sprawdź teraz najnowszą analizę wideo! Znajdziesz w niej podsumowanie wydarzeń rynkowych ze stycznia 2017 r., komentarz bieżącej sytuacji i prawdopodobny scenariusz na najbliższą przyszłość, na zagranicznych rynkach finansowych i w Polsce. W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX, rosyjskiego #RTS oraz indeksy rynku polskiego #WIG, #WIG20, #sWIG80, #WIGbanki i #WIGenergia. Tradycyjnie, zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.