"Selvita będzie nadal dynamicznie rosnąć we wszystkich segmentach" - czat inwestorski z zarządem spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
26 maj 2017, 10:45

"Selvita będzie nadal dynamicznie rosnąć we wszystkich segmentach" - czat inwestorski z zarządem spółki

Selvita to jedna z największych w Europie firm biotechnologicznych, działającą w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych onkologii. Zajmuje się także świadczeniem laboratoryjnych usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. Poprzez spółkę zależną Ardigen tworzy zaawansowane rozwiązania bioinformatyczne. W najbliższy wtorek poznamy wyniki spółki za I kw. 2017 r. oraz plany dalszego rozwoju. Na ten temat i nie tylko będzie okazja porozmawiać na czacie z Pawłem Przewięźlikowskim oraz Bogusławem Sieczkowskim - prezesem i wiceprezesem, i jednocześnie założycielami Selvity.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat inwestorski z zarządem spółki Selvita, Pawłem Przewięźlikowskim oraz Bogusławem Sieczkowskim - prezesem i wiceprezesem, w trakcie którego nasi goście chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania na temat spółki, wyników finansowych oraz perspektyw rozwoju.

Spotkanie rozpocznie się w środę, 31 maja 2017 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.