"Działamy na rynku, na którym praktycznie nie ma ograniczeń w zakresie globalnego rozwoju" - Arkadiusz Wilusz, prezes Maxcom | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
05 cze 2017, 13:12

"Działamy na rynku, na którym praktycznie nie ma ograniczeń w zakresie globalnego rozwoju" - Arkadiusz Wilusz, prezes Maxcom

Maxcom, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych w Europie, rozpoczyna ofertę publiczną, z której planuje pozyskać ok. 45 mln zł. Zapisy na akcje dla inwestorów indywidualnych trwać będą do 12 czerwca. Pozyskane środki spółka chce przeznaczyć między innymi na ekspansję międzynarodową. Zapraszamy na czat z Arkadiuszem Wiluszem, Prezesem Zarządu Maxcom, w czasie którego będziemy rozmawiać o szczegółach debiutu i dalszym rozwoju spółki. Spotkanie odbędzie się w środę, 7 czerwca 2017 r., o godz. 15:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem spółki Maxcom – Arkadiuszem Wiluszem, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat debiutu spółki na GPW, celi emisyjnych i planów dalszego rozwoju.

Spotkanie rozpocznie się w środę, 7 czerwca 2017 r. o godz. 15:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.