Czat z prezesem spółki Alior Bank, Wojciechem Sobierajem | StrefaInwestorow.pl

Czat z prezesem spółki Alior Bank, Wojciechem Sobierajem

Alior Bank ogłosił emisję nowych akcji, z której planuje pozyskać 2,2 mld zł. Środki mają zostać przeznaczone głównie na zakup wydzielonej części Banku BPH. O warunkach emisji, planach wykorzystania pozyskanych środków, strategii i dalszych działaniach banku będzie można porozmawiać z jego prezesem, Wojciechem Sobierajem, na czacie inwestorskim. Zapraszamy na spotkanie w środę, 25 maja 2016 r., o godz. 13:30.

Konsekwentnie realizujemy strategię dynamicznego rozwoju Alior Banku, której ważnym elementem jest aktywny udział w konsolidacji sektora bankowego w Polsce. Zatwierdzenie prospektu emisyjnego przez KNF umożliwia nam przeprowadzenie emisji akcji z prawem poboru w zakładanym terminie. Pozyskane środki, zgodnie z zapowiedziami, przeznaczymy na zakup wydzielonej części Banku BPH. Wzmocnimy także kapitały własne, dzięki czemu będziemy mogli kontynuować dynamiczny rozwój połączonego banku, utrzymując wskaźniki kapitałowe na adekwatnym poziomie

mówi Wojciech Sobieraj, prezes Zarządu Alior Banku.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z prezesem Alior Banku – Wojciechem Sobierajem, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat emisji akcji, zakupu wydzielonej części Banku BPH, a także dalszych planów spółki. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub za pośrednictwem aplikacji do czatu (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Zdajemy sobie sprawę z tego, że emisja akcji i plany zakupu wydzielonej części Banku BPH mogą budzić wiele pytań wśród naszych akcjonariuszy, dlatego jesteśmy otwarci na pytania i zapraszamy do dyskusji

mówi Wojciech Sobieraj, prezes Zarządu Alior Banku.

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.