Czat z Krzysztofem Kostowskim, prezesem spółki PlayWay, która chce zadebiutować na GPW | StrefaInwestorow.pl

Czat z Krzysztofem Kostowskim, prezesem spółki PlayWay, która chce zadebiutować na GPW

PlayWay to jeden z czołowych producentów i wydawców gier komputerowych i mobilnych w Polsce. Od konkurencji spółkę wyróżnia odmienny model biznesowy – PlayWay kieruje kilkudziesięcioma zespołami deweloperów, a na rynek wypuszcza dziesiątki gier rocznie. Niebawem spółka zamierza zadebiutować na giełdzie, zapraszamy więc do uczestnictwa w czacie inwestorskim, z prezesem PlayWay Krzysztofem Kostowskim.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z Prezesem PlayWay S.A - Krzysztofem Kostowskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki PlayWay S.A., sytuacji finansowej i modelu biznesowego, planów dalszego rozwoju spółki i wykorzystania środków, które spółka zamierza pozyskać na planowanym IPO.

Spotkanie rozpocznie się w środę, 28 września 2016 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Krzysztof Kostowski o modelu biznesowym PlayWay

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.