Najbliższe lata w biznesie zdominuje automatyzacja wykorzystująca sztuczną inteligencję - czat inwestorski z Maciejem Oknińskim, Prezesem Unified Factory | StrefaInwestorow.pl

Najbliższe lata w biznesie zdominuje automatyzacja wykorzystująca sztuczną inteligencję - czat inwestorski z Maciejem Oknińskim, Prezesem Unified Factory

25 stycznia 2017 r. rozpoczynają się zapisy na akcje serii E Unified Factory, technologicznej spółki notowanej na rynku New Connect, która dostarcza własne rozwiązania w zakresie automatyzacji obsługi klienta i sprzedaży opartej na sztucznej inteligencji.  Akcje spółki, sprzedane w trakcie poprzedniej emisji, przyniosły w ciągu roku zwrot na poziomie 83%. Środki pozyskane z tegorocznej emisji spółka chce przeznaczyć na rozbudowę narzędzi automatyzujących m.in. sprzedaż i obsługę klienta w ramach platformy Customer Service Automation o Social Media, rozwój platfomy w modelu SaaS oraz narzędzia dedykowane do samodzielnej obsługi przez użytkownika (self service).

Już w czwartek, 26 stycznia 2016 r. o godz. 13:00, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na czat inwestorski, z prezesem spółki Unified Factory – Maciejem Oknińskim.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z Prezesem Unified Factory S.A. – Maciejem Oknińskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat automatyzacji w biznesie, sytuacji finansowej spółki, szczegółów związanych z trwającą emisją akcji i planowanym przejściem na rynek główny GPW.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 26 stycznia 2016 r. o godz. 13:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.