„Dzięki specjalizacji w wierzytelnościach komunikacyjnych możemy zaoferować inwestorom ekspozycję na rosnący rynek” - czat z Michałem Koniecznym, Prezesem Zarządu Kancelarii Statima | StrefaInwestorow.pl

„Dzięki specjalizacji w wierzytelnościach komunikacyjnych możemy zaoferować inwestorom ekspozycję na rosnący rynek” - czat z Michałem Koniecznym, Prezesem Zarządu Kancelarii Statima

Kancelaria Statima to lider w odzyskiwaniu należności komunikacyjnych w Polsce. Portfel klientów spółki tworzą zarówno miejskie przedsiębiorstwa komunikacyjne, jak i firmy o ogólnopolskim zasięgu, czyli PZU, Tauron, PKP Intercity czy Przewozy Regionalne.

28 marca br. spółka rozpoczęła pierwszą w historii firmy publiczną ofertę obligacji, w ramach której oferuje inwestorom 2-letnie obligacje o stałym oprocentowaniu wynoszącym 8% w skali roku. Zapisy trwać będą do 11 kwietnia 2017 r. Spółka jest otwarta na komunikację i pytania inwestorów, dlatego już we wtorek, 4 kwietnia 2017 r., o godz. 11:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą obligacji, bieżącą sytuacją Kancelarii Statima oraz ambitnymi planami rozwoju na czat inwestorski z jej Prezesem Zarządu, Michałem Koniecznym.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z Prezesem Zarządu Kancelarii Statima - Michałem Koniecznym, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące spółki, w tym: sytuacji finansowej, szczegółów związanych z emisją obligacji, z planowaną ekspansją zagraniczną i akwizycjami oraz rozważanym debiutem na głównym parkiecie warszawskiej giełdy.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 4 kwietnia 2017 r., o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.