"Pomagamy małym i średnim firmom rozwijać się i pozyskiwać kapitał" - Robert Krassowski, prezes zarządu MBF Group | StrefaInwestorow.pl

"Pomagamy małym i średnim firmom rozwijać się i pozyskiwać kapitał" - Robert Krassowski, prezes zarządu MBF Group

MBF Group to spółka z NewConnect, specjalizująca się w pozyskiwaniu kapitału dla firm, inwestycjach typu seed i pre-ipo oraz obsłudze transakcji na rynku kapitałowym. Zapraszamy na czat inwestorski z Robertem Krassowskim, prezesem zarządu spółki, który odbędzie się w środę, 10 maja 2017 r., o godz. 13:00. W czasie spotkania porozmawiamy o wynikach finansowych spółki za 2016 rok, planach rozwoju na lata 2017 - 2020, a także o debiucie spółki portfelowej Vabun na NewConnect oraz o współpracy z Radosławem Majdanem i nowych produktach firmowanych nazwiskiem Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 10 maja 2017 r., o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Przypomnijmy, że czat został wylicytowany przez spółkę w ramach akcji charytatywnej #DobraInwestycja. Jeszcze raz dziękujemy MBF Group za wsparcie szczytnego celu.

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.